Δευτέρα, 27 Δεκεμβρίου 2010

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΤΟ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ Β' ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ...
(1ος Όμιλος)
1η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 02/10/10 16:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π. 0-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 02/10/10 16:30 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 3-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 03/10/10 10:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΛΑΔΙΝΟΣ Σ. 2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 03/10/10 11:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΒΕΡΓΗΣ Γ. 2-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 03/10/10 16:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 03/10/10 16:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι. 4-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 03/10/10 16:30 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
2η Αγωνιστική
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣ Σάββατο 09/10/10 16:30 ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν. 0-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΑΝΕΣΙ Σάββατο 09/10/10 16:30 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ. 1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΠΛΑΤΥ Κυριακή 10/10/10 11:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ. 1-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 10/10/10 16:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι. 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 10/10/10 16:30 ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι. 2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 10/10/10 16:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ. 1-3
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/10/10 16:30 ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
3η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 16/10/10 16:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 17/10/10 11:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π. 1-5
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 17/10/10 12:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. 3-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 17/10/10 13:30 ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΛΑΔΙΝΟΣ Σ. 0-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΕΛΑΙΑΣ Κυριακή 17/10/10 16:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β. 3-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/10/10 16:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Τετάρτη 27/10/10 16:30 ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
4η Αγωνιστική
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΑΝΕΣΙ Σάββατο 23/10/10 15:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ. 1-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/10/10 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν. 6-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣ Κυριακή 24/10/10 11:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π. 4-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 24/10/10 11:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ. 2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΠΛΑΤΥ Κυριακή 24/10/10 15:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν. 2-3
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 24/10/10 15:30 ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν. 3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 24/10/10 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν. 0-3
5η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΠΛΑΤΥ Σάββατο 30/10/10 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι. 3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 30/10/10 15:30 ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. 1-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 31/10/10 12:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν. 3-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 31/10/10 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. 3-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΕΛΑΙΑΣ Κυριακή 31/10/10 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι. 2-4
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 31/10/10 15:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν. 2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 31/10/10 15:45 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. 3-1
6η Αγωνιστική
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΜΑΝΕΣΙ Σάββατο 13/11/10 15:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 13/11/10 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. 1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 13/11/10 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν. 2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 14/11/10 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ. 1-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 14/11/10 15:00 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι. 1-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 14/11/10 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-3
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 14/11/10 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 2-5
7η Αγωνιστική
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣ Σάββατο 20/11/10 15:00 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. 0-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΠΛΑΤΥ Σάββατο 20/11/10 15:00 ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν. 2-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΕΛΑΙΑΣ Σάββατο 20/11/10 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 21/11/10 11:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ. 0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 21/11/10 15:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν. 3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 21/11/10 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Ε. 0-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 21/11/10 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΓΗΣ Γ. 1-1
8η Αγωνιστική
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 27/11/10 15:00 ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΠΑΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. 1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 27/11/10 15:00 ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν. 1-0
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 27/11/10 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 2-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 27/11/10 15:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. 0-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΕΛΑΙΑΣ Σάββατο 27/11/10 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ. 1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 28/11/10 11:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ι. 2-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 28/11/10 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν. 2-0
9η Αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 04/12/10 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ. 0-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΑΝΕΣΙ Κυριακή 05/12/10 11:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣ Κυριακή 05/12/10 11:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΠΛΑΤΥ Κυριακή 05/12/10 11:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ. 2-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 05/12/10 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν. 3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 05/12/10 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 05/12/10 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν. 8-1

10η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 11/12/10 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1 – 1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 11/12/10 15:00 ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 0 – 3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΕΛΑΙΑΣ Σάββατο 11/12/10 15:00 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ. 4 – 1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 11/12/10 15:00 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2 – 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 11/12/10 15:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. 1 – 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 12/12/10 11:00 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. 0 – 1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 12/12/10 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι. 3 – 2

11η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 18/12/10 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ. 4 – 0
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 18/12/10 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. 0 – 1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΑΝΕΣΙ Σάββατο 18/12/10 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2 – 0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 18/12/10 15:00 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π 1 – 1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣ Κυριακή 19/12/10 11:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ 2 – 5
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 19/12/10 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΗΣ Γ. 3 – 0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 19/12/10 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 4 – 2

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 08/01/11 15:00
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΕΛΑΙΑΣ Σάββατο 08/01/11 15:00
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 08/01/11 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 08/01/11 15:00
ΠΑΟ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 09/01/11 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΛΑΤΥ Κυριακή 09/01/11 15:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣ Κυριακή 09/01/11 15:00

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 09/01/11 11:00
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 15/01/11 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 15/01/11 15:00 Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 15/01/11 15:00
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙ Κυριακή 16/01/11 11:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 16/01/11 11:00
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/01/11 15:00
Β' ΓΥΡΟΣ 14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΑΡΙΟΣ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟ ΝΕΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΡΙΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛ/ΤΑΣ

1 σχόλιο: